Головна Новини Сучасна кардіологія робить крок вперед.

Сучасна кардіологія робить крок вперед.

Сучасна медицина йде вперед швидкими темпами. Технології, котрі вчора були переломними, сьогодні поступаються більш ефективним. Такий поступ переконливо демонструють операції стентування коронарних артерій.

Стент можна порівняти з будівельними лісами. Це – порятунок у випадках критичного звуження просвіту судин серця. Типовий стент має металічну основу, яку вводять у місце звуження судини. Там же невеликим балончиком, що помпується, розширюють просвіт судин, а стент виконує функцію риштування. Він лишається при стінці судини назавжди. Але, з впливом часу потреба в ньому відпадає. Як з кожним інородним тілом в організмі людини із стентом можуть виникати різні несподіванки.

Технологія майбутнього полягає в тому, щоб використовувати саморозсмоктувальні судинні стенти (ВVS). Найважливіша різниця із звичними стентами полягає в тому, що стенти нової генерації з часом адсорбуються, поглинаються організмом. А отже-виконавши свою рятівну функцію при серцевому нападі, – потім підтримує просвіт судини в нормальному стані, сприяє репресії атеросклеротичної бляшки, а потім з 3-4 місяця поглинаються організмом і не лишають по собі сліду.

Один з найвпливовіших медичних журналів New England Journal of Medicine в листопадовому числі опублікував результати примінення BVS стенту ABSORB. Річне спостереження за наслідками стентування довело, що вони не гірші від широко застосовуваних нині стентів XIENCE. Результати пізніших спостережень мають бути досить обіцяючими…

BVS на думку багатьох кардіохірургів це-справжня революція. Подібні стенти уже застосовувались, наприклад, у Польщі. Ось відгук проф. Міхала Кідава з Клініки інтенсивної кардіологічної терапії у м. Лодзь: “біорезозбційні стенти ABSORB зроблені з похідних молочної кислоти, які після незначних біохімічних перетворень повністю резорбуються і виділяються з організму в термін до 2- х років. Вони водночас покриті антимітотичним препаратом, перші місяці мають виразно властивості сучасних стентів, але після їх цілковитої резорбції – судини, що піддавались впливу, набувають властивості здорових судин.

В Україні застосування таких стентів також є можливим. ТОВ “Клініка нових технологій” на базі Інституту серцево-судинної хірургії їм. М. Амосова рекламує про готовність надати послуги із стентування BVS ABSORB. Правда, коштує стентування (станом на 15.12.2015р.) 87700 грн. (один стент), максимальна ціна 5- ти стентів 470000 грн.!!!

Браво МОЗ! У Польщі – такі операції є безоплатними для пацієнтів, вартість, в крайньому разі при першому зверненні, покривається медичною страховкою. Але це-в ЄС.

Контакти


fond_zdv@ukr.net


вул. Ярославів вал 10Б.
тел/факс (044) 239-71-04

 

Новини

 
Фонд «Здоров’я для всіх» отримав благодійний внесок у розмірі 10 млн грн від компанії «Філіп Морріс Україна». Кошти будуть використані для надання допомоги лікарням у боротьбі з епідемією коронавірусу в Україні.

 
Последняя, 7-я пандемия холеры, которая началась в 1961 г., продолжается более 55 лет и представляет угрозу для населения многих стран мира. Следует отметить, что, несмотря на чрезвычайные меры даже в высокоразвитых странах, периодически регистрируются эпидемические вспышки холеры (США, Япония и др.). В последние годы (2000-2008 гг.) наблюдается рост заболеваемости холерой в мире, особенно в Африке.

 
{phocagallery view=category|categoryid=32| imageid=0|limitstart=0|limitcount=50| fontcolor=#fff|bgcolor=#fff|bgcolorhover=#fff|imagebgcolor=#fff| bordercolor=#fff|bordercolorhover=#fff| detail=0|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=1imageordering}

 
Застосування судинних стентів при патології коронарних артерій було важливою віхою кардіології. Це розпочалося у минулому столітті. Що зміниться в 21-у столітті?

Наші партнери

partner        partner

ТОВ 'ІНПОЛ"