Головна Сучасні проекти 2018 рік Державне підприємство «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І.Медведя Міністерства охорони здоров’я України

Державне підприємство «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І.Медведя Міністерства охорони здоров’я України

Альтернативні джерела енергії в мережі медичних та протиепідемічних закладів України
Громадська організація “Фонд Здоров’я для всіх” з 2014 року розробляє та втілює гуманітарно-екологічний проект “Сонячні лікарні”.
За цей період в медико-соціальних закладах десяти областей України та м. Києві спроектовано та запущено в експлуатацію Сонячні мініелектростанції для вироблення електроенергії, Сонячні колектори для обігріву води та теплові насоси для обігріву приміщень.

П’ятий рік виконання проекту “Сонячні лікарні” буде насичений змістовною науковою та нормотворчою діяльністю з метою актуалізації принципів стратегії зменшення шкоди в низці медичних закладів задіяних у проекті. Для цього пропонується трирівневий характер гуманітарного проекту:
перший рівень – науково-дослідні медичні установи, підпорядковані Міністерству охорони здоров'я та Академії медичних наук України;
другий рівень – медичні заклади обласного значення;
третій рівень – лікарні та амбулаторії у сільській місцевості.

Така структура дозволить провести оцінку можливостей впровадження стратегії зменшення шкоди в повному обсязі, з урахуванням рівневих особливостей.
Серед об'єктів першого рівня “Фонд Здоров’я для всіх” пропонує Державне підприємство «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І.Медведя Міністерства охорони здоров’я України та інший аналогічний заклад.

ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І.Медведя Міністерства охорони здоров’я України є провідним науковим центром України у сфері превентивної токсикології, харчової і хімічної безпеки. Фахівці підприємства здійснюють дослідження продуктів генної інженерії, перевірку генетично-модифікованих організмів та мікотоксинів у складі харчових продуктів, експертизи товарів побутової хімії, будматеріалів, пестицидів, товарів широкого вжитку на предмет їх відповідності вимогам безпеки для здоров'я людини, токсикологічну оцінку виробів медичного призначення та парфюмерно-косметичної продукції. Сучасне обладнання дозволяє проводити дослідження на рівні міжнародних стандартів відповідно вимогам Good Laboratory Practicle (GLP).

Попередня зустріч з колективом цього закладу визначила потребу в альтернативних джерелах енергії. Зокрема, для підтримки належного температурного режиму у віварії, де утримуються піддослідні тварини та токсикологічних лабораторіях у літній період потрібен значний ресурс енергопостачання. Цю проблему зможе вирішити Сонячна електростанція, яка саме в літній час продукуватиме безоплатну електроенергію.

Контакти


fond_zdv@ukr.net


вул. Ярославів вал 10Б.
тел/факс (044) 239-71-04

 

Новини

 
Фонд «Здоров’я для всіх» отримав благодійний внесок у розмірі 10 млн грн від компанії «Філіп Морріс Україна». Кошти будуть використані для надання допомоги лікарням у боротьбі з епідемією коронавірусу в Україні.

 
Последняя, 7-я пандемия холеры, которая началась в 1961 г., продолжается более 55 лет и представляет угрозу для населения многих стран мира. Следует отметить, что, несмотря на чрезвычайные меры даже в высокоразвитых странах, периодически регистрируются эпидемические вспышки холеры (США, Япония и др.). В последние годы (2000-2008 гг.) наблюдается рост заболеваемости холерой в мире, особенно в Африке.

 
{phocagallery view=category|categoryid=32| imageid=0|limitstart=0|limitcount=50| fontcolor=#fff|bgcolor=#fff|bgcolorhover=#fff|imagebgcolor=#fff| bordercolor=#fff|bordercolorhover=#fff| detail=0|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=1imageordering}

 
Застосування судинних стентів при патології коронарних артерій було важливою віхою кардіології. Це розпочалося у минулому столітті. Що зміниться в 21-у столітті?

Наші партнери

partner        partner

ТОВ 'ІНПОЛ"