Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян с. Перемога Баришівського району Київської області

Напередодні опалювального сезону до БО «Фонд» Здоров’я для всіх» звернулась керівництво відділу соціального захисту Баришівської райдержадміністрації з проханням виправити аварійну ситуацію, що склалась на тепломережах і котельні інтернату. На утриманні в цьому будинку для престарілих знаходиться  до 120 підопічних. Як правило це - одинокі особи похилого віку. Переважно - жителі Київської області, але серед них є і переселенці з інших територій.

Детальніше...

Національний Інститут серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова.

Історія Інституту починається з 1955 року, коли Микола Амосов на базі однієї із київських лікарень відкрив першу в Україні спеціалізовану клініку серцевої хірургії. В 1983 році - вона була реорганізована в Київський Науково-Дослідний інститут серцево-судинної хірургії. В 2006 році Інституту надано статус Національного та присвоєно ім'я М. Амосова.
Нині в Інституті розгорнуто 370 ліжок, 16 операційних залів, 20 клінічних відділень, поліклініка, 10 лабораторій. Щорічно в Інституті проходять обстеження понад 30 тис. хворих, за рік виконується 5,5 тис. операцій на серці. Всього за час існування Інституту виконано більше, ніж 130 тис. операцій з приводу вроджених чи набутих вад серця.

Детальніше...

Пологовий будинок Миколаївської Центральної районної лікарні Миколаївської області.

У Миколаївському районі проживає понад 30 тис. населення. На території району розміщені 52 населених пункти. Пологовий будинок знаходиться у колишньому районному центрі - містечку Варварівка, яке пізніше було приєднане до м. Миколаєва. Варварівський район здавна був місцем локалізації переселенців: греків, молдаван, болгар, євреїв. В 19 столітті тут з'являються чисельні німецькі поселення, а в 20-у столітті - було планове переселення сімей із Західної України. З початку конфлікту на Донбасі у села району прибули та були адаптовані понад 25 тис. внутрішніх переселенців.

Детальніше...

Інститут кардіології ім. академіка М.І. Стражеско Національної Академії Медичних Наук

Цей науково-дослідний інститут є провідним науковим центром України, діяльність якого зосереджена на розв'язанні актуальних проблем сучасної кардіології. Функціонує з 1936 року. У складі інституту - 12 спеціалізованих відділень та 6 наукових клініко - експериментальних центрів. Впродовж року тут отримують стаціонарне лікування 8,5 тис. хворих, окрім цього близько 35 тис. пацієнтів щороку звертаються за консультаціями в поліклініку інституту як до закладу найвищої кваліфікації.

Детальніше...

Лікарська амбулаторія с. Веселе Харківського району Харківської області.

На території Харківського району функціонує виробниче підприємство ФМУ. Впродовж попередніх років БО «Фонд» Здоров’я для всіх» здійснив встановлення альтернативних джерел електроенергії на об'єктах охорони здоров'я району. Зокрема, комплексну геліоустановку в дільничній лікарні с. Липці. Це дозволило отримувати теплу воду, нагріту сонцем, в стаціонарних відділеннях лікарні та освітити територію станції швидкої медичної допомоги системою сонячних модулів. Дільнична лікарня у с. Липці є взірцевим медичним закладом, який в період АТО виконував роль стаціонару для лікування та реабілітації поранених прикордонників. Наступним об'єктом для проекту "Сонячні лікарні" стала Мерефівська Центральна районна лікарня. Містечко Мерефа є адміністративним центром Харківського району. На клопотання керівництва району БО «Фонд» Здоров’я для всіх» проведено монтаж системи сонячних модулів для освітлення території лікарні. Виконана робота була високо оцінена громадськістю району.

Детальніше...

Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги.

Цей заклад традиційно функціонував як лікарня, що надає невідкладну спеціалізовану медичну допомогу при виробничих, побутових травмах, пошкодженнях при ДТП, отруєннях, суїцидних спробах, тощо. Для півмільйонного міста лікарня була рятівним закладом і при гострих невідкладних станах викликаних захворюваннями серцево-судинної системи, органів травлення, дихальної системи та розладів мозкового кровообігу.

Детальніше...

Альтернативні джерела енергії в мережі медичних і соціальних закладів України

Проектна пропозиція Благодійної організації «Фонд» Здоров’я для всіх» на 2016 рік під назвою «Альтернативні джерела енергії в мережі медичних і соціальних закладів України» розроблялась напередодні 21-ї конференції Рамкової конвенції про зміни клімату (грудень 2015, м. Париж). Представники 195 країн - учасників цього Форуму очікували прийняття міжнародного договору, з яким пов'язували основні надії в сфері боротьби з глобальними змінами клімату. Ігнорування цієї проблеми могло би спричинити необоротні наслідки для екології. 12 грудня 2015 року Паризька угода була прийнята.

Детальніше...

Маріупольська міська лікарня N4 ім. І. Мацука Донецької області.

Маріуполь - місто металургів, моряків, машинобудівників. Порт, місто міжнародної торгівлі - морські ворота Донбасу. Засновано в 1778 році на місці стоянки запорізьких козаків. В 1780 році тут поселяються греки-християни, вигнані із османського Криму. Згодом в місті - порт відкриваються консульства не лише Греції, але й Австро-Угорщини, Італії, Франції і,навіть, Англії. В наш час у Маріуполі функціонує Почесне Консульство Республіки Кіпр, яке з 2007 року видає городянам візи для відвідування Кіпру. В місті проживають чотири найбільші національні спільноти: українці, росіяни, греки, білоруси. Також працюють 20 громадських об'єднань інших національних спілок. В навчальних закладах вивчають додатково новогрецьку, болгарську, німецьку, татарську, єврейську мови.

Детальніше...

Звіт про виконання проекту 2016 року «Альтернативні джерела енергії в мережі медичних і соціальних закладів України»

Проектна пропозиція Благодійної організації «Фонд» Здоров’я для всіх» на 2016 рік під назвою «Альтернативні джерела енергії в мережі медичних і соціальних закладів України» розроблялась напередодні 21-ї конференції  Рамкової конвенції про  зміни клімату (грудень 2015, м. Париж). Представники 195 країн - учасників цього Форуму очікували прийняття міжнародного договору, з яким пов'язували основні надії в сфері боротьби з глобальними змінами клімату. Ігнорування цієї проблеми могло би  спричинити необоротні наслідки для екології. 12 грудня 2015 року Паризька угода була прийнята.

Детальніше...

Спеціалізований дитячий садок для дітей хворих на туберкульоз в м. Слов’янськ Донецької області.

У м. Слов’янськ Донецької області проживає понад 120 тис. жителів, що на 15 тис. менше
ніж до початку АТО. Місто впродовж трьох років знаходилось або в зоні, або на межі військового конфлікту. Окремі райони міста багаторазово були піддані бомбардуванням.
Під час АТО Слов’янськ декілька раз переходив до протилежних сторін.

Детальніше...

Сонячний колектор подарували Вінницькому будинку-інтернату геріатричного профілю

Сонячний колектор тепер має Вінницький будинок-інтернат геріатричного профілю. Їх подарував закладу благодійний фонд «Здоров’я для всіх». Сонячна система обігріву зекономить тут близько 100 тисяч гривень, що дасть змогу використати їх на потреби великої сім’ї донедавна самотніх людей.

Детальніше...

Контакти


fond_zdv@ukr.net


вул. Ярославів вал 10Б.
тел/факс (044) 239-71-04

 

Новини

 
Фонд «Здоров’я для всіх» отримав благодійний внесок у розмірі 10 млн грн від компанії «Філіп Морріс Україна». Кошти будуть використані для надання допомоги лікарням у боротьбі з епідемією коронавірусу в Україні.

 
Последняя, 7-я пандемия холеры, которая началась в 1961 г., продолжается более 55 лет и представляет угрозу для населения многих стран мира. Следует отметить, что, несмотря на чрезвычайные меры даже в высокоразвитых странах, периодически регистрируются эпидемические вспышки холеры (США, Япония и др.). В последние годы (2000-2008 гг.) наблюдается рост заболеваемости холерой в мире, особенно в Африке.

 
{phocagallery view=category|categoryid=32| imageid=0|limitstart=0|limitcount=50| fontcolor=#fff|bgcolor=#fff|bgcolorhover=#fff|imagebgcolor=#fff| bordercolor=#fff|bordercolorhover=#fff| detail=0|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=1imageordering}

 
Застосування судинних стентів при патології коронарних артерій було важливою віхою кардіології. Це розпочалося у минулому столітті. Що зміниться в 21-у столітті?

Наші партнери

partner        partner

ТОВ 'ІНПОЛ"