Дніпропетровська обласна клінічна лікарня їм. І. Мечникова

banner

Лікарня ім. І. Мечникова у 2015 році стала “медичною передовою” військового конфлікту на Сході України.

За період військових дій у Дніпропетровській лікарні врятовано понад 2000 важкопоранених, в т.ч. цивільних осіб. Рекордна кількість госпіталізованих з кульовими та осколочними пораненнями за одну добу улітку 2015 року склала 150 пацієнтів.

Детальніше...

Медзаклад на Волині економить завдяки енергії сонця

У Володимир-Волинському хірургічне відділення Територіального медичного об’єднання(ТМО) перейшло на сонячні колектори та фотоелектричні панелі.

Енергоощадне обладнання на даху лікарні встановили у рамках проекту «Альтернативні джерела екологічно чистої та безплатної енергії» за підтримки міської влади та ініціативи фонду «Здоров’я для всіх», пише Економіст.

Детальніше...

Сонячна енергія для хворих і переселенців

b4

Європейці давно переконалися в ефективності використання альтернативних джерел енергії. Поступові кроки до енергонезалежності за підтримки іноземних інвесторів робить і Україна. Певні здобутки у цьому напрямку має й Білозерщина.

Херсонська область, Білозерський район, районна лікарня. Районна лікарня смт. Білозерка розташована на віддалі 15 км від Херсону на березі Дніпровсько-Бузького лиману, що впадає в Чорне море.

Детальніше...

Проект альтернативные источники 2015

b2

Альтернативные источники энергии в медико-социальных учреждениях Украины.
Неожиданный аспект использования для предупреждения
эпидемических рисков в местах проживания беженцев.

Защита беженцев от эпидемических рисков в местах расселения является довольно актуальной проблемой в период военных действий и в значительной мере – после их окончания.

Детальніше...

Одеський клінічний санаторій ім. Пирогова (Куяльник)

b5

Санаторій ім. М. Пирогова розташований на віддалі 13 км. від центру Одеси на березі Куяльницької затоки.

Ще з 1833 року тут проводяться лікувальні процедури для хворих найрізноманітніших патологій з використанням солей, грязі та води Куяльнику. Власне санаторій ім. Пирогова був відкритий у 1986 році. В часи Радянського Союзу було побудовано три 16-поверхових корпуса із розрахунку на 3000 відвідувань в місяць.

Детальніше...

Проект у Володимирі-Волинському

b3

Місто Володимир-Волинський знаходиться на віддалі 12 км від українсько-польського кордону.

Волинська область межує з Республікою Польща та Білорусією. На кордонах розташовані 2 міждержавні авто та залізничні переходи з Польщею та 4 – з Білоруссю. Волинь, як крайній північно-західний регіон України, традиційно зустрічається з проблемою міграції (трудової та нелегальної).  Згідно з Угодою про реадмісію, укладеною між Україною та Європейським Союзом, на території Волині функціонує табір для нелегальних мігрантів повернутих із країн ЄС.

Детальніше...

Контакти


fond_zdv@ukr.net


вул. Ярославів вал 10Б.
тел/факс (044) 239-71-04

 

Новини

 
Фонд «Здоров’я для всіх» отримав благодійний внесок у розмірі 10 млн грн від компанії «Філіп Морріс Україна». Кошти будуть використані для надання допомоги лікарням у боротьбі з епідемією коронавірусу в Україні.

 
Последняя, 7-я пандемия холеры, которая началась в 1961 г., продолжается более 55 лет и представляет угрозу для населения многих стран мира. Следует отметить, что, несмотря на чрезвычайные меры даже в высокоразвитых странах, периодически регистрируются эпидемические вспышки холеры (США, Япония и др.). В последние годы (2000-2008 гг.) наблюдается рост заболеваемости холерой в мире, особенно в Африке.

 
{phocagallery view=category|categoryid=32| imageid=0|limitstart=0|limitcount=50| fontcolor=#fff|bgcolor=#fff|bgcolorhover=#fff|imagebgcolor=#fff| bordercolor=#fff|bordercolorhover=#fff| detail=0|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=1imageordering}

 
Застосування судинних стентів при патології коронарних артерій було важливою віхою кардіології. Це розпочалося у минулому столітті. Що зміниться в 21-у столітті?

Наші партнери

partner        partner

ТОВ 'ІНПОЛ"