Проект “Сонячні лікарні”

Мета проекту – вироблення алгоритму впровадження альтернативних джерел енергопостачання в мережі лікувальних закладів України.

Детальніше...

Текстовий звіт. Проект “Сонячні лікарні”

Згідно з проектною пропозицією головною метою проекту було: вироблення алгоритму дій керівників медико-соціальних закладів задля запровадження альтернативних джерел електроенергії.

Детальніше...

Харківська область, Харківський район, с.Липці

Харківський район займає площу в 143360 га із населенням 182,7 тис. чол., в т.ч. 60 тис. – сільські жителі. Центр первинної медико-санітарної допомоги с. Липці обслуговує лише сільське населення. Він розташований у безпосередній близькості до кордону з Росією.

Надання швидкої медичної допомоги в цьому прикордонному регіоні, поліклінічне обслуговування дорослого і дитячого населення, стаціонарна поміч хворим терапевтичного профілю – такими є базові завдання лікувально-діагностичного закладу.

Детальніше...

Звіт про виконання проекту «Сонячні лікарні» благодійним фондом «Здоров’я для всіх» у 2013 році

Мета проекту – вироблення алгоритму впровадження альтернативних джерел енергопостачання в мережі лікувальних закладів України.

Завдання:

провести аналіз витрат обмежених бюджетних коштів, що направляються на фінансування лікарень та амбулаторій у сільській місцевості, та знайти можливість економії задля збільшення фінансування власне медичних потреб (ліки,харчування хворих, медичне устаткування);
запровадити систему безаварійного функціонування лікарень, зокрема ургентних служб, утілити нові медичні технології за рахунок альтернативних джерел енергопостачання;
вибір лікарень для пілотних проектів у 3-х областях України;
пошук підрядних будівельно-монтажних організацій, що можуть здійснити проекти за оптимальним співвідношенням ціна/якість;
в разі успішного виконання проекту розповсюдити інформацію в медичних колах про нові можливості функціонування лікувальних закладів;
доповнити суспільний інтерес до «зелених» енергозберігаючих технологій та активізувати тему збереження довкілля.

Детальніше...

Буклет з повним звітом по реалізованому проекту “Сонячні лікарні”

Після реалізації проекту фондом “Здоров’я для всіх” був виданий буклет з повним описом.

Детальніше...

Гайворонська центральна районна лікарня, Кіровоградської області

Цей медичний заклад розташований на віддалі близько 200км від трьох обласних центрів (Кіровоград, Одеса, Вінниця). Водночас лікарня наближена до перетину двох автотрас – Київ-Одеса та Київ-Сімферополь з надзвичайно потужними автомобільним та людським потоками.

Тому як медичний заклад Гайворонська ЦРЛ на 210 ліжок виконує великий обсяг робіт. Лікарня обслуговує близько 40 тисяч жителів району, але фактично по медичну допомогу звертаються мешканці сусідніх областей- Одеської та Вінницької, з якими межує Гайворон. Проблемне питання – відсутність гарячої води в достатніх об’ємах, що негативно впливає на дотримання санітарно-гігієнічного режиму.

Детальніше...

Алгоритм внедрения альтернативных источников энергии (солнечных батарей) в учреждениях здравоохранения и социального обеспечения Украины.

Программа ООН по окружающей среде – ЮНЕП отводит важное место внедрению чистых и возобновленных источников энергии.

Детальніше...

Чаплинська ЦРЛ , Херсонської області

Чаплинська ЦРЛ має потужність в 142 госпітальних ліжка, охоплює медичним обслуговуванням значну територію ( 1700 кв. км.) з населенням близько 36 тис. жителів. Проблемне питання закладу – безаварійне постачання електроенергії для потреб лікарні та освітлення території і під’їзних шляхів.

Головна проблема –додаткове безперебійне постачання електроенергії для освітлення території приміщень та лікарень.

Детальніше...

Контакти


fond_zdv@ukr.net


вул. Ярославів вал 10Б.
тел/факс (044) 239-71-04

 

Новини

 
Фонд «Здоров’я для всіх» отримав благодійний внесок у розмірі 10 млн грн від компанії «Філіп Морріс Україна». Кошти будуть використані для надання допомоги лікарням у боротьбі з епідемією коронавірусу в Україні.

 
Последняя, 7-я пандемия холеры, которая началась в 1961 г., продолжается более 55 лет и представляет угрозу для населения многих стран мира. Следует отметить, что, несмотря на чрезвычайные меры даже в высокоразвитых странах, периодически регистрируются эпидемические вспышки холеры (США, Япония и др.). В последние годы (2000-2008 гг.) наблюдается рост заболеваемости холерой в мире, особенно в Африке.

 
{phocagallery view=category|categoryid=32| imageid=0|limitstart=0|limitcount=50| fontcolor=#fff|bgcolor=#fff|bgcolorhover=#fff|imagebgcolor=#fff| bordercolor=#fff|bordercolorhover=#fff| detail=0|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=1imageordering}

 
Застосування судинних стентів при патології коронарних артерій було важливою віхою кардіології. Це розпочалося у минулому столітті. Що зміниться в 21-у столітті?

Наші партнери

partner        partner

ТОВ 'ІНПОЛ"