На Волині економить завдяки енергії сонця

У Володимир-Волинському Територіального медичного об’єднання(ТМО) перейшло на сонячні колектори та фотоелектричні панелі..

Детальніше

Проект 2014 Мерефа

Цей проект виконано в період з жовтня 2014року по квітень 2015 року. Він був логічним продовженням проекту Фонду «Здоров’я для всіх» за 2013рік.

Детальніше

Проект альтернативные источники 2015

Альтернативные источники энергии в медико-социальных учреждениях Украины. Неожиданный аспект использования для предупреждения эпидемических рисков в местах проживания беженцев..

Детальніше

Проект у Володимирі-Волинському

Волинська область межує з Республікою Польща та Білорусією.

Детальніше

Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян с. Перемога Баришівського району Київської області

Напередодні опалювального сезону до БО «Фонд» Здоров’я для всіх» звернулась керівництво відділу соціального захисту Баришівської райдержадміністрації з проханням виправити аварійну ситуацію, що склалась на тепломережах і котельні інтернату. На утриманні в цьому будинку для престарілих знаходиться  до 120 підопічних. Як правило це - одинокі особи похилого віку. Переважно - жителі Київської області, але серед них є і переселенці з інших територій.

Детальніше...

Національний Інститут серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова.

Історія Інституту починається з 1955 року, коли Микола Амосов на базі однієї із київських лікарень відкрив першу в Україні спеціалізовану клініку серцевої хірургії. В 1983 році - вона була реорганізована в Київський Науково-Дослідний інститут серцево-судинної хірургії. В 2006 році Інституту надано статус Національного та присвоєно ім'я М. Амосова.
Нині в Інституті розгорнуто 370 ліжок, 16 операційних залів, 20 клінічних відділень, поліклініка, 10 лабораторій. Щорічно в Інституті проходять обстеження понад 30 тис. хворих, за рік виконується 5,5 тис. операцій на серці. Всього за час існування Інституту виконано більше, ніж 130 тис. операцій з приводу вроджених чи набутих вад серця.

Детальніше...

Інститут кардіології ім. академіка М.І. Стражеско Національної Академії Медичних Наук.

Цей науково-дослідний інститут є провідним науковим центром України, діяльність якого зосереджена на розв'язанні актуальних проблем сучасної кардіології. Функціонує з 1936 року. У складі інституту - 12 спеціалізованих відділень та 6 наукових клініко - експериментальних центрів. Впродовж року тут отримують стаціонарне лікування 8,5 тис. хворих, окрім цього близько 35 тис. пацієнтів щороку звертаються за консультаціями в поліклініку інституту як до закладу найвищої кваліфікації.

Детальніше...

Карта ділової активності

Автономная Республика Крым Херсонская область Запорожская область Донецкая область Днепропетровская область Луганская область Харьковская область Николаевская область Одесская область Кировоградская область Черкасская область Полтавская область Сумская область Черниговская область Киевская область Винницкая область Житомирская область Хмельницкая область Тернопольская область Ровенская область Черновицкая область Ивано-Франковская область Закарпатская область Львовская область Волынская область

Контакти


fond_zdv@ukr.net


вул. Ярославів вал 10Б.
тел/факс (044) 239-71-04

 

Новини

 
Фонд «Здоров’я для всіх» отримав благодійний внесок у розмірі 10 млн грн від компанії «Філіп Морріс Україна». Кошти будуть використані для надання допомоги лікарням у боротьбі з епідемією коронавірусу в Україні.

 
Последняя, 7-я пандемия холеры, которая началась в 1961 г., продолжается более 55 лет и представляет угрозу для населения многих стран мира. Следует отметить, что, несмотря на чрезвычайные меры даже в высокоразвитых странах, периодически регистрируются эпидемические вспышки холеры (США, Япония и др.). В последние годы (2000-2008 гг.) наблюдается рост заболеваемости холерой в мире, особенно в Африке.

 
{phocagallery view=category|categoryid=32| imageid=0|limitstart=0|limitcount=50| fontcolor=#fff|bgcolor=#fff|bgcolorhover=#fff|imagebgcolor=#fff| bordercolor=#fff|bordercolorhover=#fff| detail=0|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=1imageordering}

 
Застосування судинних стентів при патології коронарних артерій було важливою віхою кардіології. Це розпочалося у минулому столітті. Що зміниться в 21-у столітті?

Наші партнери

partner        partner

ТОВ 'ІНПОЛ"