На Волині економить завдяки енергії сонця

У Володимир-Волинському Територіального медичного об’єднання(ТМО) перейшло на сонячні колектори та фотоелектричні панелі..

Детальніше

Проект 2014 Мерефа

Цей проект виконано в період з жовтня 2014року по квітень 2015 року. Він був логічним продовженням проекту Фонду «Здоров’я для всіх» за 2013рік.

Детальніше

Проект альтернативные источники 2015

Альтернативные источники энергии в медико-социальных учреждениях Украины. Неожиданный аспект использования для предупреждения эпидемических рисков в местах проживания беженцев..

Детальніше

Проект у Володимирі-Волинському

Волинська область межує з Республікою Польща та Білорусією.

Детальніше

Одеський клінічний санаторій ім. Пирогова (Куяльник)

b5

Санаторій ім. М. Пирогова розташований на віддалі 13 км. від центру Одеси на березі Куяльницької затоки.

Ще з 1833 року тут проводяться лікувальні процедури для хворих найрізноманітніших патологій з використанням солей, грязі та води Куяльнику. Власне санаторій ім. Пирогова був відкритий у 1986 році. В часи Радянського Союзу було побудовано три 16-поверхових корпуса із розрахунку на 3000 відвідувань в місяць.

Санаторій спеціалізувався на лікуванні захворювань нервової системи, опорно-рухового апарату, безпліддя та іншого. В нинішній час приміщення санаторію використовуються на третину, один корпус закритий на реконструкцію.

Після початку збройного конфлікту на Сході України в санаторій нахлинув потік біженців, які були розселені по діючих корпусах (близько тисячі осіб). Пізніше частина з них була адаптована в селах та містах Одещини, але значна частина (в основному – багатодітні сім’ї) проживає дотепер. Водночас, серед переміщених осіб виокремилась група пацієнтів – інваліди внаслідок переломів хребта, які створили контингент спеціалізованої допомоги, що традиційно оздоровлювались у Куяльнику. Переважна більшість т.зв. “спінальників”, тобто людей змушених пересуватись на інвалідних візках сконцентровано саме тут. Для цього контингенту хворих доступ до гарячого водопостачання є особливо актуальним. Саме така вимога і лягає в основу рішення про створення комплексу сонячних колекторів на даху 16-поверхового корпусу.

Запроектовано і змонтовано 7 сонячних вакуумних колекторів Атмосфера СВК загальною потужністю 14,2 кВт. Накопичувальною ємкістю теплової енергії є існуючий бак 8м3, в ємність вмонтований теплообмінник потужністю 25кВт. При недостатній активності сонце, ємкість догріває існуючій котельній.

 

Карта ділової активності

Автономная Республика Крым Херсонская область Запорожская область Донецкая область Днепропетровская область Луганская область Харьковская область Николаевская область Одесская область Кировоградская область Черкасская область Полтавская область Сумская область Черниговская область Киевская область Винницкая область Житомирская область Хмельницкая область Тернопольская область Ровенская область Черновицкая область Ивано-Франковская область Закарпатская область Львовская область Волынская область

Контакти


fond_zdv@ukr.net


вул. Ярославів вал 10Б.
тел/факс (044) 239-71-04

 

Новини

 
Фонд «Здоров’я для всіх» отримав благодійний внесок у розмірі 10 млн грн від компанії «Філіп Морріс Україна». Кошти будуть використані для надання допомоги лікарням у боротьбі з епідемією коронавірусу в Україні.

 
Последняя, 7-я пандемия холеры, которая началась в 1961 г., продолжается более 55 лет и представляет угрозу для населения многих стран мира. Следует отметить, что, несмотря на чрезвычайные меры даже в высокоразвитых странах, периодически регистрируются эпидемические вспышки холеры (США, Япония и др.). В последние годы (2000-2008 гг.) наблюдается рост заболеваемости холерой в мире, особенно в Африке.

 
{phocagallery view=category|categoryid=32| imageid=0|limitstart=0|limitcount=50| fontcolor=#fff|bgcolor=#fff|bgcolorhover=#fff|imagebgcolor=#fff| bordercolor=#fff|bordercolorhover=#fff| detail=0|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=1imageordering}

 
Застосування судинних стентів при патології коронарних артерій було важливою віхою кардіології. Це розпочалося у минулому столітті. Що зміниться в 21-у столітті?

Наші партнери

partner        partner

ТОВ 'ІНПОЛ"