На Волині економить завдяки енергії сонця

У Володимир-Волинському Територіального медичного об’єднання(ТМО) перейшло на сонячні колектори та фотоелектричні панелі..

Детальніше

Проект 2014 Мерефа

Цей проект виконано в період з жовтня 2014року по квітень 2015 року. Він був логічним продовженням проекту Фонду «Здоров’я для всіх» за 2013рік.

Детальніше

Проект альтернативные источники 2015

Альтернативные источники энергии в медико-социальных учреждениях Украины. Неожиданный аспект использования для предупреждения эпидемических рисков в местах проживания беженцев..

Детальніше

Проект у Володимирі-Волинському

Волинська область межує з Республікою Польща та Білорусією.

Детальніше

Пологовий будинок Миколаївської Центральної районної лікарні Миколаївської області.

У Миколаївському районі проживає понад 30 тис. населення. На території району розміщені 52 населених пункти. Пологовий будинок знаходиться у колишньому районному центрі - містечку Варварівка, яке пізніше було приєднане до м. Миколаєва. Варварівський район здавна був місцем локалізації переселенців: греків, молдаван, болгар, євреїв. В 19 столітті тут з'являються чисельні німецькі поселення, а в 20-у столітті - було планове переселення сімей із Західної України. З початку конфлікту на Донбасі у села району прибули та були адаптовані понад 25 тис. внутрішніх переселенців.

Детальніше...

Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня, Миколаївської області

Пологове відділення Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні розташоване в окремій будівлі акушерсько-гінекологічного стаціонару, яка має загальну площу – 4402,9м2. Відділення обслуговує населення міста Первомайська та Первомайського району чисельністю – 53 200 жінок та крім того населення Кривоозерського, Врадіївського, Арбузинського, Доманівського районів та міста Южноукраїнськ Миколаївської області, а також прилеглих районів Кіровоградської області, приблизно 200,000 жіночого населення.

Детальніше...

Миколаївський центральний госпіталь

Встановлення системи сонячних колекторів у Миколаївському військовому госпіталю, завдяки яким надається постійне гаряче водопостачання у приймальне відділення, інфекційне і хірургічне відділення. Це дає змогу створити належний санітарно-гігієнічний режим, поліпшення побутових умов для госпіталізованих та умов праці медиків. На даний час військовий госпіталь розгорнутий на 200 ліжок (хірургічне відділення – 80 ліжок, терапевтичне відділення – 80 ліжок, інфекційне відділення – 40 ліжок). В госпіталі служать та працюють всього – 257 чоловік, з них:

  • лікарів 52 чол.;
  • середнього медичного персоналу 85 чол.;
  • інших 120 чол.

За 2014 рік у госпіталі проліковано 4200 осіб, з них більше 1 тисячі військовослужбовців – учасників АТО.

Фахівцями госпіталю надається кваліфікована, з елементами спеціалізованої медичної допомоги хворим з патологією ЦНС, дихання, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту та інші.

Детальніше...

Карта ділової активності

Автономная Республика Крым Херсонская область Запорожская область Донецкая область Днепропетровская область Луганская область Харьковская область Николаевская область Одесская область Кировоградская область Черкасская область Полтавская область Сумская область Черниговская область Киевская область Винницкая область Житомирская область Хмельницкая область Тернопольская область Ровенская область Черновицкая область Ивано-Франковская область Закарпатская область Львовская область Волынская область

Контакти


fond_zdv@ukr.net


вул. Ярославів вал 10Б.
тел/факс (044) 239-71-04

 

Новини

 
Фонд «Здоров’я для всіх» отримав благодійний внесок у розмірі 10 млн грн від компанії «Філіп Морріс Україна». Кошти будуть використані для надання допомоги лікарням у боротьбі з епідемією коронавірусу в Україні.

 
Последняя, 7-я пандемия холеры, которая началась в 1961 г., продолжается более 55 лет и представляет угрозу для населения многих стран мира. Следует отметить, что, несмотря на чрезвычайные меры даже в высокоразвитых странах, периодически регистрируются эпидемические вспышки холеры (США, Япония и др.). В последние годы (2000-2008 гг.) наблюдается рост заболеваемости холерой в мире, особенно в Африке.

 
{phocagallery view=category|categoryid=32| imageid=0|limitstart=0|limitcount=50| fontcolor=#fff|bgcolor=#fff|bgcolorhover=#fff|imagebgcolor=#fff| bordercolor=#fff|bordercolorhover=#fff| detail=0|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=1imageordering}

 
Застосування судинних стентів при патології коронарних артерій було важливою віхою кардіології. Це розпочалося у минулому столітті. Що зміниться в 21-у столітті?

Наші партнери

partner        partner

ТОВ 'ІНПОЛ"