На Волині економить завдяки енергії сонця

У Володимир-Волинському Територіального медичного об’єднання(ТМО) перейшло на сонячні колектори та фотоелектричні панелі..

Детальніше

Проект 2014 Мерефа

Цей проект виконано в період з жовтня 2014року по квітень 2015 року. Він був логічним продовженням проекту Фонду «Здоров’я для всіх» за 2013рік.

Детальніше

Проект альтернативные источники 2015

Альтернативные источники энергии в медико-социальных учреждениях Украины. Неожиданный аспект использования для предупреждения эпидемических рисков в местах проживания беженцев..

Детальніше

Проект у Володимирі-Волинському

Волинська область межує з Республікою Польща та Білорусією.

Детальніше

Лікарська амбулаторія с. Веселе Харківського району Харківської області.

На території Харківського району функціонує виробниче підприємство ФМУ. Впродовж попередніх років БО «Фонд» Здоров’я для всіх» здійснив встановлення альтернативних джерел електроенергії на об'єктах охорони здоров'я району. Зокрема, комплексну геліоустановку в дільничній лікарні с. Липці. Це дозволило отримувати теплу воду, нагріту сонцем, в стаціонарних відділеннях лікарні та освітити територію станції швидкої медичної допомоги системою сонячних модулів. Дільнична лікарня у с. Липці є взірцевим медичним закладом, який в період АТО виконував роль стаціонару для лікування та реабілітації поранених прикордонників. Наступним об'єктом для проекту "Сонячні лікарні" стала Мерефівська Центральна районна лікарня. Містечко Мерефа є адміністративним центром Харківського району. На клопотання керівництва району БО «Фонд» Здоров’я для всіх» проведено монтаж системи сонячних модулів для освітлення території лікарні. Виконана робота була високо оцінена громадськістю району.

Детальніше...

Презентация двух солнечных электростанций мощностью по 5 кВт в селах Борисовка и Глубокое (Харьковский р-н) прошла 13 сентября.

Как уточнили в райсовете, в Борисовке солнечная электростанция будет снабжать энергией фельдшерско-акушерский пункт, детский сад и школу, в селе Гибкое - амбулаторию, детский сад и библиотеку.

Детальніше...

Харківська область, Харківський район, с.Липці

Харківський район займає площу в 143360 га із населенням 182,7 тис. чол., в т.ч. 60 тис. – сільські жителі. Центр первинної медико-санітарної допомоги с. Липці обслуговує лише сільське населення. Він розташований у безпосередній близькості до кордону з Росією.

Надання швидкої медичної допомоги в цьому прикордонному регіоні, поліклінічне обслуговування дорослого і дитячого населення, стаціонарна поміч хворим терапевтичного профілю – такими є базові завдання лікувально-діагностичного закладу.

Детальніше...

Карта ділової активності

Автономная Республика Крым Херсонская область Запорожская область Донецкая область Днепропетровская область Луганская область Харьковская область Николаевская область Одесская область Кировоградская область Черкасская область Полтавская область Сумская область Черниговская область Киевская область Винницкая область Житомирская область Хмельницкая область Тернопольская область Ровенская область Черновицкая область Ивано-Франковская область Закарпатская область Львовская область Волынская область

Контакти


fond_zdv@ukr.net


вул. Ярославів вал 10Б.
тел/факс (044) 239-71-04

 

Новини

 
Фонд «Здоров’я для всіх» отримав благодійний внесок у розмірі 10 млн грн від компанії «Філіп Морріс Україна». Кошти будуть використані для надання допомоги лікарням у боротьбі з епідемією коронавірусу в Україні.

 
Последняя, 7-я пандемия холеры, которая началась в 1961 г., продолжается более 55 лет и представляет угрозу для населения многих стран мира. Следует отметить, что, несмотря на чрезвычайные меры даже в высокоразвитых странах, периодически регистрируются эпидемические вспышки холеры (США, Япония и др.). В последние годы (2000-2008 гг.) наблюдается рост заболеваемости холерой в мире, особенно в Африке.

 
{phocagallery view=category|categoryid=32| imageid=0|limitstart=0|limitcount=50| fontcolor=#fff|bgcolor=#fff|bgcolorhover=#fff|imagebgcolor=#fff| bordercolor=#fff|bordercolorhover=#fff| detail=0|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=1imageordering}

 
Застосування судинних стентів при патології коронарних артерій було важливою віхою кардіології. Це розпочалося у минулому столітті. Що зміниться в 21-у столітті?

Наші партнери

partner        partner

ТОВ 'ІНПОЛ"